Armatura łazienkowa

Armatura łazienkowa ma być funkcjonalna i ładna wizualnie. Wybierając kurki, zawory, baterie, każdy nastawia się na to, że przez lata nie będą one wymieniane. Przy ich zakupie liczy się ich estetyka i wygoda użytkowania. Planując zakupy, trzeba mieć na względzie to, że niezależnie od tego, jaka armatura łazienkowa będzie odpowiadała domownikom, należy uwzględnić to, by rozmiarem pasowała do umywalki. Dotyczy to zarówno baterii naściennej, jak i baterii stojącej i podtynkowej.
  • grohe
   Grohe
    
  • opoczno
   Opoczno
    
  • omnires
   Omnires
    
  • hansgrohe
   Hasngorhe
    
 • armatura
  Grupa Armatura
   
 • deante
  Deante
   
 • roca
  Roca
   

Jak wybierać armaturę łazienkową?

Jeżeli kran będzie przymocowany za wysoko w stosunku do umywalki, podczas mycia łatwo o chlapanie na ubranie. Natomiast jeśli będzie za nisko, mycie rąk stanie się niewygodne. Zanim zostanie kupiona armatura łazienkowa należy dokonać dokładnych pomiarów, łącznie z wymierzeniem zlewu i odległością między kranem a umywalką. W przypadku, kiedy armatura łazienkowa jest kupowana do wanny albo prysznica, wystarczy kierować się swoimi własnymi preferencjami oraz wygodą użytkowania. Armatura łazienkowa, jaką można znaleźć w sprzedaży to przede wszystkim trzy rodzaje baterii. Spotkać można je w wersji naściennej, podtynkowej i stojącej.Najbardziej kosztowną opcją jest bateria podtynkowa, która jednak zyskuje popularność, ponieważ jest doskonałym rozwiązaniem do wnętrz minimalistycznych i nowoczesnych. Armatura łazienkowa tego typu jest w większości schowana pod ścianą, dlatego wizualnie nie zajmuje dużo przestrzeni i łatwo przy niej o utrzymanie porządku. Armatura łazienkowa, która obecnie cieszy się największym powodzeniem, to bateria stojąca. Jej zaletą jest prosty montaż i atrakcyjna cena. Podejmując decyzję o jej zakupie nie trzeba zastanawiać się nad specjalistycznym sprzętem, który pomoże ją zainstalować. Poza tym dostępna jest w różnych wersjach kolorystycznych i może mieć różny kształt. Jest ona dobrą opcją dla osób, które szukają prostych i funkcjonalnych rozwiązań.

Armatura łazienkowa – funkcjonalna i efektowna

Armatura łazienkowa, niezależnie, czy dotyczy umywalki, prysznica, czy wanny, nie musi być traktowana jedynie jako funkcjonalny element wyposażenia wnętrza. Można na nią spojrzeć jako na dekorację, coś co nada łazience oryginalnego i unikatowego charakteru. Armatura łazienkowa to szeroka gama rozwiązań, które nie raz diametralnie się od siebie różnią. Dzięki temu, klient może znaleźć szereg modeli pasujących do jego łazienki, a spośród nich wybrać ten, który podkreśli jej charakter.Aby armatura łazienkowa mogła być bezawaryjnie eksploatowana przez lata, ważna jest jakość jej wykonania. Przeglądając naszą ofertę można znaleźć produkty jedynie renomowanych producentów, których marka jest powszechnie ceniona. Armatura łazienkowa takich firm, jak Grohe, Opoczno, Hansa, Omnires, czy Roca, to gwarancja doskonałej jakości i wysokiej estetyki. Sprowadzana armatura łazienkowa jest dobrze zaprojektowana, a podczas produkcji wykorzystano trwałe materiały. Przy okazji zakupu, dobrze również spojrzeć na to, jakie armatura łazienkowa ma zużycie wody. Pozornie wygląda jakby nie miało to większego znaczenia, jednak bateria, która zamiast tradycyjnych kurków jest wyposażona w jednouchwytowy mieszacz pozwala na zużycie nawet 30% mniej wody.
armatura łazienkowa stylceramika

Armatura łazienkowa doradzona przez specjalistów

Jeżeli klient będzie miał wątpliwości, co do tego, która armatura łazienkowa będzie mogła całkowicie sprostać jego oczekiwaniom, zapraszamy do skorzystania z konsultacji z naszymi wykwalifikowanymi pracownikami. Fachowa wiedza i doświadczenie pozwalają nie tylko podpowiedzieć zamawiającemu, jaka armatura łazienkowa jest dla niego najlepsza. Umożliwiają także zaprojektowanie łazienki w taki sposób, by z jednej strony była w granicach ustalonego budżetu, z drugiej strony powstało wymarzone wnętrze, które oczaruje wszystkich domowników. Współpraca z nami to propozycja dla wymagających. Armatura łazienkowa, jaką oferujemy spełni wszystkie oczekiwania klientów, podobnie jak wykonywane przez nas projekty łazienek.