Brodziki

Zaprojektowanie oraz urządzenie ładnej i funkcjonalnej łazienki może przysporzyć nie lada problemów. W Styl Ceramika oferujemy Państwu wszystkie niezbędne materiały – od podstawowego wyposażenia takiego jak wanny, brodziki, umywalki, kabiny prysznicowe, aż do płytek, farb i klejów. W trosce o wysoką jakość oferowanych produktów współpracujemy ze znanymi i cenionymi na rynku markami – są to m.in.: Aquaform, Cersanit, Paradyż, Tubądzin, Dekoral, Nobiles, Egger, Koło. Szeroka oferta artykułów wysokiej jakości zapewni wybór produktu dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

W naszej ofercie znajdują się propozycje o różnym zakresie cenowym – brodziki wykonane z akrylu sanitarnego lub odlewów mineralnych. Nasi doświadczeni i wykwalifikowani doradcy odpowiedzą na nurtujące pytania, pomogą w wyborze i doradzą w razie wątpliwości. Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem łazienek, oferując kompleksową i fachową usługę. Przygotujemy projekt spełniający wymagania najbardziej wymagających klientów, dostarczymy towar pod wskazany adres i udzielimy wskazówek dotyczących montażu.

Brodzik prysznicowy to świetna alternatywa dla wanny

Małe łazienki ze względu na ograniczenia powierzchniowe często skazane są na wybór zestawu prysznicowego zamiast wanny. To bez wątpienia najkorzystniejsze rozwiązanie, pozwalające na zachowanie odpowiedniej przestrzeni użytkowej pomieszczenia. Często też wybór prysznica dyktowany jest powodami innymi niż metrażowe – prysznic niewątpliwie pozwala na wzięcie szybszej kąpieli, jest prostszy w utrzymaniu i użytkowaniu – szczególnie przez osoby starsze. Bez względu na powód, z którego zdecydowali się Państwo na jego wybór, doradzimy brodzik, dopasujemy do niego kabinę i udzielimy wskazówek dotyczących montażu.

W naszej ofercie znajdują się brodziki płytkie oraz głębokie, z siedziskiem lub bez, w różnych kształtach – okrągłe, półokrągłe, kwadratowe, prostokątne oraz asymetryczne. Ich rodzaj oraz wielkość powinna być dopasowana do wnętrza oraz indywidualnych potrzeb użytkownika. Nie można jednak zapominać, że brodzik powinien być idealnie zintegrowany z kabiną prysznicową, jest bowiem jego dopełnieniem. Tylko dobre dopasowanie tych dwóch elementów zapewni szczelność i pełną użyteczność produktu.

Brodzik płytki czy głęboki?

Dobór odpowiedniego brodzika jest niezwykle istotny. To on bowiem determinuje przestrzeń, nadając łazience pożądaną stylistykę. Brodziki płytkie dodadzą wnętrzu klasy i elegancji, ułatwią też użytkowanie dzięki niskiemu progowi. Przejście pomiędzy strefą mokrą a suchą jest prostsze, to szczególnie istotne dla dzieci i starszych lub osób mających problemy z chodzeniem. Dodatkowo płytki brodzik optycznie zwiększy przestrzeń pomieszczenia, nadając jej nowoczesny charakter. Głębokie modele z kolei mogą być substytutem wanny – bez problemu można w nich zrobić pranie czy wykąpać dziecko. Te z siedziskiem ułatwią użytkowanie osobom starszym.

Klienci mają do wyboru szereg modeli, które pozwalają na różnorakie aranżacje. Przy wyborze brodzika musimy jednak pamiętać o idealnym dopasowaniu do kabiny – ich promień powinien być identyczny. Tylko dobre zintegrowanie tych elementów zapewni szczelność i trwałość. Wysokie kabiny przeznaczone są dla płytkich brodzików, niskie dla głębokich. Całość zestawu zwykle ma do 210 cm. Przy jego wyborze warto też kierować się wysokością pomieszczenia oraz wzrostem użytkowników, tak by wybrać produkt maksymalnie odpowiadający ich wymaganiom i potrzebom.

brodziki prysznicowe

Odwiedź Styl Ceramika i wybierz brodzik idealny

W trosce o najwyższą jakość produktów współpracujemy ze znanymi markami cieszącymi się renomą i popularnością na rynku. Wśród naszych partnerów produkujących wanny i brodziki znaleźli się: Aquaform, Sanplast, Riho, Ravak, Koło, Cersanit, PMD Piramida, Marmite oraz Omnires. Oferujemy kompleksową usługę, w Styl Ceramik zaopatrzą się Państwo we wszystkie potrzebne przy remoncie czy urządzaniu łazienki produkty i akcesoria – kleje, farby, płytki ceramiczne, chemię budowlaną, armaturę łazienkową, kabiny prysznicowe, wanny i brodziki.

W naszych salonach stacjonarnych znajdujących się w Słubicach oraz Kostrzynie oferujemy nie tylko możliwość zakupu produktów takich jak wanny, brodziki czy umywalki, ale i fachowe doradztwo. Doświadczony zespół ekspertów doradzi wybór modelu, rozwieje wątpliwości techniczne i montażowe oraz pomoże w stworzeniu projektu wymarzonej łazienki – bez względu na to, czy planujecie Państwo jej urządzanie od podstaw czy remont już istniejącej. Dodatkowo zapewniamy dowóz towaru pod wskazany adres. Remont i urządzanie łazienki nigdy jeszcze nie było tak proste!