Brodziki Gorzów

Zaprojektowanie i urządzenie ładnej i funkcjonalnej łazienki to nie lada wyzwanie. Stacjonarne salony wystawowo-handlowe Styl Ceramika zlokalizowane są na terenie województwa lubuskiego – w Kostrzynie oraz Sulęcinie oddalonych o ok. 40 km od Gorzowa. W naszej ofercie znajdują się brodziki, wanny, wanny z hydromasażem, umywalki, meble łazienkowe, płytki ceramiczne, panele oraz wszystkie potrzebne przy remoncie akcesoria takie jak kleje czy chemia budowlana.

Specjalizujemy się w projektowaniu łazienek, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. W Styl Ceramika oferujemy kompleksową usługę – nasz wykwalifikowany zespół zaprojektuje dla Państwa łazienkę marzeń, spełniającą wymagania estetyczne, budżetowe oraz przestrzenne. Pomożemy przy wyborze płytek, wanny lub brodzika, odpowiemy na wszelkie pytania związane z montażem, rozwiejemy wątpliwości dotyczące specyfikacji produktów oraz dowieziemy towar pod wskazany adres. Urządzenie łazienki jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne.

W trosce o wysoką jakość oferowanych produktów współpracujemy ze znanymi i cenionymi na rynku markami – są to m.in.: Aquaform, Cersanit, Paradyż, Tubądzin, Dekoral, Nobiles, Egger, Koło. Szeroka oferta artykułów wysokiej jakości zapewni wybór produktu dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

brodziki gorzów

Wybierz brodzik w Styl Ceramika niedaleko Gorzowa

W naszej ofercie znajdują się produkty wysokiej jakości, współpracujemy ze znanymi i cenionymi na rynku markami: Aquaform, Cersanit, Paradyż, Tubądzin, Dekoral, Nobiles, Egger, Koło. Szeroka oferta artykułów to możliwość wybrania produktu idealnie dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Oferujemy brodziki płytkie oraz głębokie w różnych kształtach oraz wariantach – z siedziskiem lub bez; okrągłe, półokrągłe, kwadratowe, prostokątne, asymetryczne. Taki wybór zapewnia możliwość dostosowania przestrzeni łazienkowej do indywidualnych potrzeb.

W naszych salonach stacjonarnych zlokalizowanych w województwie lubuskim, w Kostrzynie oraz Sulęcinie, oddalonych jedyne 40 km od Gorzowa, oferujemy nie tylko możliwość zakupu brodzików, wanien, mebli łazienkowych czy innych potrzebnych przy remoncie lub urządzaniu łazienki akcesoriów, ale również profesjonalne doradztwo. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół odpowie na wszystkie pytania, rozwieje wątpliwości techniczne i pomoże w wyborze produktów. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego stawiamy na różnorodność asortymentu najwyższej jakości.