Brodziki Lubuskie

Urządzenie funkcjonalnej i estetycznej łazienki to nie lada wyzwanie. Nasze dwa salony wystawowo-handlowe zlokalizowane są na terenie województwa lubuskiego – w Sulęcinie oraz Kostrzynie. Gwarantujemy duży wybór asortymentu najwyższej jakości. Współpracujemy z renomowanymi markami znanymi na rynku: Aquaform, Sanplast, Riho, Ravak, Koło, Cersanit, PMD Piramida, Marmite oraz Omnires. W naszych salonach stacjonarnych znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne produkty i akcesoria potrzebne do urządzenia lub wyremontowania łazienki – od klejów i akcesoriów budowlanych, przez płytki ceramiczne, aż do brodzików, wanien i mebli łazienkowych.

Jesteśmy specjalistami w projektowaniu łazienek. W Styl Ceramika oferujemy kompleksową usługę na najwyższym poziomie. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół odpowie na wszelkie nurtujące pytania dotyczące wyboru brodzika, wanny czy armatury łazienkowej. Doradzi najlepsze rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wymagań, wykona projekt oraz udzieli wskazówek technicznych dotyczących montażu. Dodatkowo, gwarantujemy dowóz towaru pod wskazany adres. Łazienka marzeń jest na wyciągnięcie ręki!

brodziki lubuskie

Wybierz brodzik i stwórz łazienkę swoich marzeń

W Styl Ceramika stawiamy na różnorodność produktów oraz ich wysoką jakość. Współpracujemy z wieloma markami znanymi na rynku. Szeroki wachlarz dostępnych rozwiązań zapewnia możliwość wyboru produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów, ich gustów oraz budżetu. W naszej ofercie znajdują się m.in. brodziki wykonane z akrylu sanitarnego lub odlewów mineralnych. Proponujemy modele okrągłe, półokrągłe, prostokątne lub asymetryczne o różnej głębokości (płytkie i głębokie) i wielkości. Trzeba jednak pamiętać, że brodzik i kabina prysznicowa tworzą całość i jedynie dobre ich dopasowanie zapewnia szczelność, a co się z tym wiąże, pełną użyteczność.

Styl Ceramika to firma istniejąca na rynku od 1986 roku. Dwa salony stacjonarne zlokalizowane na terenie województwa Lubuskiego, w Kostrzynie oraz Sulęcinie to przestrzeń wystawowo-handlowa. Współpracujemy z renomowanymi markami znanymi na rynku: Aquaform, Sanplast, Riho, Ravak, Koło, Cersanit, PMD Piramida, Marmite oraz Omnires. W naszej ofercie znajdują się wanny, brodziki, umywalki, meble łazienkowe oraz wszystkie akcesoria potrzebne przy budowie czy remoncie łazienki, takie jak kleje, farby czy chemia budowlana. Specjalizujemy się w projektowaniu łazienek, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zapewniając kompleksową usługę – projekt, produkt oraz transport.