Brodziki Zielona Góra

Styl Ceramika to firma istniejąca na rynku od 1986 roku, oferująca produkty znanych marek: Aquaform, Sanplast, Riho, Ravak, Koło, Cersanit, PMD Piramida, Marmite oraz Omnires. W naszej ofercie znajdują się m.in.: brodziki, wanny, wanny z hydromasażem, meble i akcesoria łazienkowe, płytki ceramiczne, kleje, chemia budowlana oraz wszelkie artykuły potrzebne przy urządzaniu lub remoncie łazienki. Szeroki asortyment produktów pozwala na wybór towaru dostosowanego do indywidualnych potrzeb czy pasującego do charakteru i stylistyki wnętrza.

Salony stacjonarne zlokalizowane są na terenie województwa lubuskiego – w Kostrzynie oraz Sulęcinie, znajdujących się nieco ponad godzinę drogi od Zielonej Góry. Gwarantujemy duży wybór produktów wysokiej jakości, w naszej ofercie znajdują się brodziki płytkie oraz głębokie wykonane z akrylu sanitarnego lub odlewów mineralnych. Różne kształty – okrągłe, półokrągłe, prostokątne, kwadratowe czy asymetryczne gwarantują możliwość wyboru brodzika perfekcyjnie dopasowanego do wnętrza oraz indywidualnych potrzeb.

brodziki zielona góra

Salony Styl Ceramika niedaleko Zielonej Góry

Zarówno prysznic, jak i wanna to elementy dominujące przestrzeń łazienkową. Wybór odpowiedniego brodzika może sprawić nie lada problem. W naszej ofercie znajdują się modele płytkie oraz głębokie, z siedziskiem lub bez. Przy wyborze należy pamiętać, że brodzik jest uzupełnieniem zabudowy prysznicowej i uzupełnieniem kabiny. Promień brodzika i kabiny powinien być identyczny, tylko spełnienie tego warunku gwarantuje pełną szczelność i użyteczność produktu. W razie wątpliwości mogą Państwo liczyć na pomoc i doradztwo naszego doświadczonego zespołu.

Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponujemy usługę kompleksową. Wykwalifikowany zespół Styl Ceramika z chęcią nie tylko odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wątpliwości dotyczące zagadnień technicznych, ale i zaprojektuje łazienkę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Doradzimy najlepsze rozwiązania bez względu na rozmiar pomieszczenia czy wysokość budżetu. Urządzenie i remont łazienki nigdy nie było tak proste i przyjemne!