Ceramika sanitarna

Wymagają od niej Państwo, by zawsze wyglądała nieskazitelnie, chcecie też, by była maksymalnie komfortowa. Ceramika sanitarna w Waszej łazience ma być perfekcyjna pod każdym względem – rozumiemy to doskonale! Dlatego w naszej ofercie znajdziecie wyłącznie renomowanych producentów, których produktów: umywalek, sedesów i bidetów jesteśmy pewni. Znamy się na rzeczy: zaprojektujemy dla Państwa łazienkę idealną!

Ceramika sanitarna w nowoczesnym designie

Odchodzimy dziś od ciężkiej zabudowy: zależy nam, by łazienki dawały wrażenie przestronności i nieskazitelnego minimalizmu. Dlatego też z ofert producentów takich jak Roca, Koło, Cersanit czy Opoczno wybieramy takie muszle sedesowe, umywalki i bidety, które cechują się lekkością konstrukcji i ciekawym projektem. Dzięki nim wnętrza nabierają własnego stylu.

Piękna przez lata

Jednak oprócz wyglądu, ważna jest także wytrzymałość i odporność ceramiki sanitarnej na wpływ wody czy uderzenia. W końcu łazienka ma wyglądać pięknie nie tylko pół roku po wymianie wyposażenia, ale także i w 5 lat później! Dlatego proponujemy Państwu umywalki, bidety i toalety, które zostały pokryte powłokami ochronnymi, zabezpieczającymi przed działaniem twardej wody czy osadzaniu kamienia. Taką ceramikę znacznie łatwiej się też czyści – bez większego wysiłku będą się Państwo cieszyć nieskazitelną, śnieżną bielą.

Oferta Styl Ceramika

Dobierzemy dla Państwa takie wyposażenie łazienki, które zagwarantuje Wam wygodę użytkowania – nawet w małym pomieszczeniu, lub w takim o nietypowym kształcie! Niezależnie od tego, czy mieszkają Państwo w bloku, czy w Waszej łazience pojawiają się problemy z montażem: u nas znajdziecie rozwiązanie! Spośród setek wzorów umywalek, muszli sedesowych i bidetów wybierzemy razem z Wami takie, które nie tylko przypadną Wam do gustu, ale przede wszystkim pozwolą na dogodne użytkowanie przez wiele nadchodzących lat.

Zobaczcie sami!

Piękna i funkcjonalna ceramika sanitarna może pojawić się także i w Waszej łazience! Skontaktujcie się z nami, odwiedźcie też nasze salony: w Sulęcinie i Kostrzynie!

 • cersanit
  cersanit
   
 • roca
  Roca
   
 • kolo
  Koloo
   
 • opoczno
  Opoczno