Chemia budowlana

Piękne płytki, czyste fugi, dobrze przyklejone lustro – bez chemii budowlanej wykończenie jakiegokolwiek pomieszczenia nie byłoby możliwe. Nietrudno zgadnąć, że warunki panujące w łazienkach, przede wszystkim wilgoć, wymagają używania szczególnych produktów. My zdejmujemy Państwu z ramion ten ciężar: bierzemy na siebie konieczność wyboru środków chemii budowlanej odpornych na działanie wody czy wysokie temperatury!

Nowoczesne technologie w służbie Państwa łazienek!

Warunki panujące w łazienkach jeszcze wiele lat temu stanowiły duże wyzwanie dla spoiw. Dziś jednak chemia budowlana, wzbogacana różnymi środkami wspomagającymi, znacząco poprawiła swoje właściwości. Określone domieszki do klejów, zapraw czy tynków pozwoliły osiągnąć wysoką elastyczność produktu, świetną przyczepność do praktycznie dowolnego podłoża, a przede wszystkim: odporność na wilgoć.

Szeroki wybór produktów

Chemia budowlana przeznaczona do stosowania w łazienkach czy w środowiskach o wysokim współczynniku wilgotności to między innymi: farby, lakiery, gładzie, tynki, a także systemy izolujące czy kleje. Pozwala nie tylko na wykończenie wnętrz zgodnie z Państwa planem i życzeniami. Jej istotną funkcją jest zapewnienie dodatkowej ochrony – na przykład przed zawilgoceniem i zagrzybieniem ścian.

Renomowani producenci

Współpracujemy ze znanymi na rynku firmami produkującymi chemię budowlaną. Nasi partnerzy to takie marki jak Atlas, HG i MAPEI. W ich ofercie znajdują się nie tylko elementy do budowy i wykańczania, jak tynki, zaprawy i kleje, ale także specjalistyczne środki czyszczące, przystosowane do pracy w środowiskach wilgotnych. Doradzimy Państwu na przykład w wyborze mleczka do czyszczenia marmuru, lub też środków do odkażania wanien z hydromasażem – z naszymi produktami zawsze będziecie cieszyć się czystą i higieniczną łazienką! Ofertę naszej firmy uzupełniają środki przeznaczone do wykonywania izolacji i uszczelnień – przydadzą się przy montażu nowej baterii czy też przy remoncie kabiny prysznicowej.

Skontaktujcie się Państwo z nami – przedstawimy Wam naszą szczegółową ofertę!

 • hg
  HG
   
 • mapei
  Mapei
   
 • atlas
  Atlas