p1

O nas

W salonach Styl Ceramika oferujemy szeroki wybór płytek ceramicznych, armatury, baterii oraz innych elementów wyposażenia niezbędnych do remontu, budowy i urządzenia łazienki. W naszym asortymencie znajdziesz także towary potrzebne do wykonania kuchni, salonu czy tarasu. Jako doświadczeni architekci wnętrz i specjaliści od aranżacji proponujemy profesjonalne projektowanie łazienek, wraz z pomiarami u klienta oraz transportem towaru w docelowe miejsce.

Początek naszej działalności sięga 1986 roku, zaczynaliśmy jako producent płytek ceramicznych. Dziś zajmujemy się głównie sprzedażą. Styl Ceramika to dwa salony wystawowo-handlowe znajdujące się w Sulęcinie oraz Kostrzynie, w których możesz liczyć na kompleksową obsługę.

Nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół pomoże w wyborze płytek ceramicznych i kleju, doradzi przy zakupie kabiny prysznicowej, umywalki, miski toaletowej. Co najważniejsze, zaprojektuje Twoją wymarzoną łazienkę, uwzględniając wszystkie Twoje życzenia i potrzeby. Jesteśmy gotowi, by sprostać niemal każdemu wyzwaniu – posiadamy wyższe wykształcenie w zakresie architektury wnętrz oraz certyfikaty profesjonalnego projektowania. Najwięcej jednak nauczyliśmy się przez lata pracy w branży.

Na swoim koncie mamy:

  • kilkanaście projektów kompletnych obiektów SPA na terenie województwa lubuskiego,
  • setki łazienek w budownictwie wielorodzinnym,
  • tysiące kompleksowych projektów dla budownictwa jednorodzinnego.

W sumie ponad 8000 projektów. Zobacz wybrane realizacje!

Z wielu dokonań jesteśmy niezmiernie dumni. Zwłaszcza że za osiągnięcia w dziedzinie projektowania i aranżacji łazienek byliśmy wielokrotnie nagradzani na międzynarodowych targach i wystawach. Zdobyliśmy między innymi:

Ponad 80% naszych klientów to klienci z polecenia. Dołącz do posiadaczy łazienki marzeń!

  • Zapewniamy kompleksową obsługę – od pomiarów, przez wykonanie projektu, po doradztwo podczas budowy lub remontu.
  • Projekt łazienki (wraz z pomiarami i transportem towaru) wykonujemy bezpłatnie!
  • Otaczamy Cię indywidualną opieką, którą sprawuje konsultant projektu.
  • Oferujemy najlepsze produkty renomowanych firm polskich i zagranicznych, które obejrzysz w salonie na nowoczesnych ekspozycjach.
  • Udzielamy nawet do 10 lat gwarancji.

Styl Ceramika – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do wizyty w jednym z naszych salonów sprzedaży!