Projektanci

foto2 Nasz zespół to doświadczeni projektanci i wykwalifikowani architekci wnętrz. Poznaj nas i przekonaj się o naszym zaangażowaniu. Zapraszamy do kontaktu!

SALON W SULĘCINIE

Robert Brychcy

Robert Brychcy
tel. 696 449 334

r.brychcy@stylceramika.pl

W 1997 roku ukończył Politechnikę Szczecińską. Zdobyte przez lata doświadczenie to pewność praktycznych rozwiązań oraz wysokiego poziomu estetycznego wykonywanych projektów.

Krzysztof Kamieniczny

Krzysztof Kamieniczny
tel. 696 040 577

k.kamieniczny@stylceramika.pl

Zaczynał jako grafik komputerowy w gazetce uczelnianej na PWSZ w Kaliszu. Pełen twórczej fantazji od 2007 z dużym powodzeniem projektuje łazienki w programie CAD DECOR. Jego ulubiony temat to łazienki na poddaszach.

Anna Durlej

Anna Durlej
tel. 530 400 983

a.durlej@stylceramika.pl

Bardzo zdolna młoda projektantka. W swojej pracy opiera się na najnowszych trendach projektowania wnętrz oraz najlepszych rozwiązaniach technicznych. Korzystając z posiadanej wiedzy i doświadczeń, tworzy bardzo kreatywne i ciekawe projekty, które są oparte na indywidualnych potrzebach i gustach klientów.

SALON W KOSTRZYNIE

Arkadiusz Nagórny

Arkadiusz Nagórny
tel. 695 449 592

Ukończone studia na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Szczecińskiej oraz długoletnie doświadczenie z klientami w branży płytek ceramicznych pozwala na wykonanie satysfakcjonującego projektu dla najbardziej wymagających klientów.

DYPLOMY