Nasze projekty

foto2 Nasz zespół to doświadczeni projektanci i wykwalifikowani architekci wnętrz. Poznaj nas i przekonaj się o naszym zaangażowaniu. Zapraszamy do kontaktu!

SALON W SULĘCINIE

Krystyna Werstak

Krystyna Werstak
tel. 696 449 248

Ostrogi zdobyła, projektując wzory i kolekcje płytek w Zakładzie Produkcji Płytek CERAM. Jej ulubionym tematem są łazienki w stylu tradycyjnym i romantycznym.

Robert Brychcy

Robert Brychcy
tel. 696 449 334

W 1997 roku ukończył Politechnikę Szczecińską. Zdobyte przez lata doświadczenie to pewność praktycznych rozwiązań oraz wysokiego poziomu estetycznego wykonywanych projektów.

Krzysztof Kamieniczny

Krzysztof Kamieniczny
tel. 696 040 577

Zaczynał jako grafik komputerowy w gazetce uczelnianej na PWSZ w Kaliszu. Pełen twórczej fantazji od 2007 z dużym powodzeniem projektuje łazienki w programie CAD DECOR. Jego ulubiony temat to łazienki na poddaszach.

Maciej Wysoczański

Maciej Wysoczański
tel. 530 400 983

Pracowity i bardzo ambitny młody designer. Młodzieńcza odwaga połączona z wiedzą zdobytą na studiach powoduje, że świetnie radzi sobie z projektami łazienek z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań i modnego stylu.

SALON W KOSTRZYNIE

Arkadiusz Nagórny

Arkadiusz Nagórny
tel. 695 449 592

Ukończone studia na Wydziale Budownictwa i Architektury Politechniki Szczecińskiej oraz długoletnie doświadczenie z klientami w branży płytek ceramicznych pozwala na wykonanie satysfakcjonującego projektu dla najbardziej wymagających klientów.

DYPLOMY