Płytki łazienkowe Gorzów

Poznaj naszą wyjątkową ofertę

Wybór odpowiednich płytek do łazienki to poważna decyzja, której nie należy podejmować pochopnie. Płytki do łazienki muszą być nie tylko ładne i estetycznie wykonane, ale i wytrzymałe, wyprodukowane z materiałów wysokiej jakości i, co ważne, odpowiednio dobrane. Przy wyborze płytek do łazienki należy brać pod uwagę klasę ścieralności, współczynnik antypoślizgowy, a także odporność produktu na wilgoć, zmiany temperatur i uszkodzenia mechaniczne. Płytki łazienkowe muszą zostać dobrane zarówno do upodobań estetycznych Klienta, jak i do przestrzeni, jaką dysponuje. Z tymi wyzwaniami bez problemu poradzą sobie profesjonalni doradcy Styl Ceramika w salonie w Gorzowie – pomogą Państwu na każdym etapie wyboru płytek oraz wyjaśnią wszelkie wątpliwości.

płytki łazienkowe

Nasza oferta płytek do łazienki w salonie w Gorzowie

W salonie Styl Ceramika w Gorzowie znajdą Państwo bardzo szeroki wybór płytek ceramicznych renomowanych producentów, zarówno polskich, takich jak Cersanit, Paradyż, Tubądzin czy Opoczno, jak również zagranicznych – Saloni Ceramica, Azteca, Porcelanosa, Ibero Porcelanico, Ceramico Marconi oraz innych. Możemy Państwu zaoferować płytki do łazienki w szerokiej gamie kolorów, faktur i wymiarów. U nas znajdą Państwo płytki gładkie, w delikatne desenie i o zdecydowanym wzornictwie. Posiadamy płytki łazienkowe pozwalające zaaranżować zarówno klasyczne, jak i nowoczesne wnętrze.

Wybór płytek zaleca się zacząć od wyboru kolorystyki. Jasne odcienie pozwalają optycznie powiększyć przestrzeń. Ciemne lub intensywne barwy nie są polecane do małych łazienek – aby zachować estetykę wnętrza, mogą być stosowane jedynie w detalach. Następnie konieczny jest wybór rozmiaru płytek. Metraż łazienki nie determinuje wyboru w tej kwestii. Warto jednak pamiętać, że większe płytki w jasnych barwach dodatkowo optycznie powiększają przestrzeń. Małe kafelki najlepiej umieścić jedynie na niewielkich przestrzeniach, takich jak wnętrze kabiny prysznicowej czy obudowa wanny. Płytki łazienkowe trzeba też dobrać pod kątem ich parametrów technicznych – te na podłodze muszą mieć wyższy współczynnik ścieralności, a więc być bardziej wytrzymałe. Powinny też posiadać właściwości antypoślizgowe, czyli być nieco chropowate. Nie zaleca się stosowania na podłodze płytek szkliwionych – są one bardzo śliskie, przez co zwiększają ryzyko wypadku.