Płytki łazienkowe Międzyrzecz

płytki łazienkowe

Stylowe płytki dla Twojej łazienki

W salonie Styl Ceramika w Międzyrzeczu znajdą Państwo szeroki wybór płytek łazienkowych w szerokiej gamie kolorów, wzorów, deseni, faktur i rozmiarów. Nasze płytki do łazienek pozwolą Państwu, z pomocą naszych profesjonalnych doradców, skomponować wyjątkową, idealną aranżację do Państwa łazienki. Szeroki wybór produktów renomowanych firm dostępnych w naszych salonach pozwala stworzyć niemal nieograniczoną liczbę projektów – zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych, uwzględniających najnowsze trendy. W salonie styl Ceramika nie tylko obejrzą Państwo oferowane przez nas płytki, ale także dowiedzą się Państwo, jak optycznie powiększyć małą łazienkę czy też jak za pomocą odpowiedniego doboru płytek doświetlić pomieszczenie, aby z chłodnej i nieprzystępnej przestrzeni stworzyć komfortowy, przytulny kącik.

Styl Ceramika oferuje Państwu szeroki wybór płytek ceramicznych renomowanych producentów, zarówno polskich, takich jak Cersanit, Paradyż, Tubądzin czy Opoczno, jak i zagranicznych – Saloni Ceramica, Azteca, Porcelanosa, Ibero Porcelanico, Ceramico Marconi oraz innych. W salonie w Międzyrzeczu znajdą Państwo płytki do łazienki w szerokiej gamie kolorów i odcieni, faktur i w każdym rozmiarze. U nas znajdą Państwo płytki gładkie, w delikatne desenie oraz cechujące się zdecydowanym designem. Posiadamy płytki łazienkowe najwyższej jakości, pozwalające zaaranżować zarówno klasyczne, jak i nowoczesne wnętrze.

płytki łazienkowe w mieście międzyrzecz

Wybór płytek do łazienki – salon Styl Ceramika w Międzyrzeczu

Wybór idealnych płytek do łazienki najlepiej zacząć od wyboru kolorystyki. Jasne kolory optycznie powiększają przestrzeń, natomiast ciemne i intensywne kolory, nie posiadając tej właściwości, nie są zalecane do małych łazienek. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby mocny akcent zastosować w detalach. Następnie wybieramy rozmiar płytek – metraż łazienki nie determinuje wyboru w tej kwestii, warto jednak mieć na uwadze fakt, że płytki w jasnych barwach o większych rozmiarach dodatkowo optycznie powiększają przestrzeń. Efekt ten ulega wzmocnieniu przy zastosowaniu płytek z połyskiem. Małe kafelki zaleca się umieszczać jedynie na niewielkich przestrzeniach, takich jak chociażby wnętrze kabiny prysznicowej.

Płytki łazienkowe należy wybierać również, a może przede wszystkim, pod kątem ich parametrów technicznych – te na podłodze powinny cechować się wysokim współczynnikiem ścieralności, co oznacza, że powinny być bardziej wytrzymałe. Na podłogę trzeba też wybierać takie płytki, które mają wysokie właściwości antypoślizgowe – nie zaleca się stosowania tu płytek szkliwionych, które są bardzo śliskie.