Płytki łazienkowe Sulęcin

płytki ceramiczne łazienkowe

Płytki w atrakcyjnych cenach

Wybór odpowiednich płytek do łazienki nie należy do łatwych – takiej decyzji dokonujemy raz na kilkanaście lat. Płytki do łazienki muszą być wytrzymałe, wyprodukowane z materiałów wysokiej jakości i odpowiednio dobrane – przy wyborze należy brać pod uwagę klasę ścieralności i współczynnik antypoślizgowy. Ważne też, aby idealnie dopasować je do naszych upodobań estetycznych, a równocześnie – do przestrzeni, jaką dysponujemy. Niewielkie kafelki na dużej przestrzeni czy ciemny kolor płytek na ścianach małej łazienki to tylko przykłady złych decyzji w aranżacji przestrzeni.

W naszym salonie w Sulęcinie doświadczeni doradcy pomogą Państwu nie tylko wybrać płytki łazienkowe najwyższej jakości i spełniające równocześnie Państwa oczekiwania w kwestii ceny, ale i zaaranżować przestrzeń w taki sposób, aby łazienka stała się miejscem przytulnym i komfortowym.

Oferta płytek do łazienki w Sulęcinie

Salon Styl Ceramika w Sulęcinie oferuje Państwu szeroki wybór płytek łazienkowych renomowanych producentów polskich i zagranicznych, takich jak Tubądzin, Cersanit, Paradyż, Opoczno, Cerrad, Ibero Porcelanico, Ceramica Marconi czy Azteca. Oferujemy płytki łazienkowe w szerokiej gamie kolorystycznej – od bieli, poprzez wszystkie odcienie szarości, po głębokie grafity i czernie; subtelne beże i głębokie brązy; delikatne pastele i zdecydowane kolory. W naszym asortymencie znajdują się płytki szkliwione i nieszkliwione, glazura, terakota i płytki łazienkowe z gresu porcelanowego, kafelki o zróżnicowanych rozmiarach, błyszczące i matowe. Szeroka gama produktów pozwala zaaranżować łazienkę w stylu klasycznym, wybierając wzornictwo ponadczasowe, jak i nowocześnie – wybierając najnowsze, innowacyjne rozwiązania. Profesjonalni doradcy w salonie w Sulęcinie pomogą Państwu na każdym etapie zakupu – od wyboru koloru płytek i ich rozmiaru po dobór elementów dekoracyjnych.