Płytki Cersanit

Cersanit to niekwestionowany lider na polskim rynku wyposażenia łazienek. Styl Ceramika oferuje Państwu szeroki wybór płytek łazienkowych tej renomowanej firmy. Płytki Cersanit świetnie sprawdzają się w każdej łazience – od dużych, przestrzennych i mocno oświetlonych po małe i ciemne. U nas możecie Państwo wybierać spośród szerokiej gamy produktów tej firmy – oferujemy płytki Cersanit każdej wielkości, kalibrowane, o różnej klasie ścieralności i zróżnicowanych właściwościach antypoślizgowych, płytki szkliwione i nieszkliwione; od jasnych i stonowanych, po zdecydowane, nasycone kolory.

Płytki Cersanit. Kilka słów o historii Cersanit SA

Cersanit to zdecydowanie najbardziej znana w Polsce marka wyposażenia łazienek. Sama nazwa firmy nawiązuje do oferowanego asortymentu – nazwa Cersanit jest kontaminacją słów ceramika i sanitarna. Ta popularna i ceniona firma z siedzibą w Kielcach od kilkudziesięciu lat zajmuje się produkcją ceramiki sanitarnej, płytek ceramicznych do łazienki, gresów, wanien akrylowych, brodzików i kabin prysznicowych, ale również mebli łazienkowych – słowem wszystkiego co niezbędne, aby urządzić łazienkę. Firma powstała w 1967 roku już w kilka lat po uruchomieniu pierwszej linii produkcyjnej, w 1970 roku, stała się największym polskim producentem ceramiki sanitarnej. Od 1998 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W roku 2008 Cersanit SA połączył się z firmą Opoczno S.A., stając się niekwestionowanym liderem na polskim rynku wyposażenia łazienek.

fabryka płytek cersanit

płytki cersanit oferta

Bogata oferta płytek Cersanit

Cersanit produkuje płytki odpowiednie do każdego rodzaju łazienki. W ofercie firmy znaleźć można produkty odpowiednie do małych i słabo naświetlonych pomieszczeń, do łazienek nietypowych, jak chociażby bardzo wąskich, jak również do dużych, przestrzennych łazienek z dostępem do światła słonecznego. Płytki łazienkowe Cersanit pogrupowane są w kolekcje składające się z kilku rodzajów produktów – mają one różne faktury, kolory i wymiary. Pogrupowane są one w taki sposób, aby można było z nich stworzyć jednolitą, spójną, a zarazem oryginalną całość. Wśród produktów tej firmy znajdą Państwo płytki ceramiczne na podłogi i na ściany, płytki każdego rozmiaru, szkliwione bądź nie.

Cersanit produkuje płytki utrzymane zarówno w ponadczasowym, klasycznym stylu, jak i kolekcje odpowiadające na najnowsze trendy w dziedzinie wykończenia i wyposażenia wnętrz. W ofercie Cersanit znajdą Państwo płytki odpowiednie do zaaranżowania przestrzeni w sposób skromny, finezyjny i klasyczny, jak i do stworzenia łazienek o mocnych akcentach, oryginalnych czy wręcz ekscentrycznych – ogromny wybór produktów pozwala uwolnić wyobraźnię i zaprojektować łazienkę z takim samym zaangażowaniem, z jakim urządzamy salon czy sypialnię. Płytki Cersanit pozwalają zaaranżować przestrzeń, w której poczują się Państwo wygodnie i komfortowo. W ofercie produktów firmy Cersanit znajdą Państwo płytki na każdy gust i na każdą kieszeń.

Zalety płytek Cersanit

Płytki Cersanit cechują się nie tylko wysokimi walorami estetycznymi, ale również wysoką wytrzymałością. Produkty firmy nie bez powodu od dziesięcioleci cieszą się tak dużym powodzeniem wśród klientów – płytki i ceramikę sanitarną Cersanit chętnie wybierają nie tylko klienci indywidualni, ale także firmy. Płytki Cersanit charakteryzują się wysoką wytrzymałością na oddziaływanie czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, różnice temperatur, są odporne na uszkodzenia mechaniczne i ścieranie, na plamienie, zarysowania, blaknięcie i zginanie. Są łatwe w utrzymaniu czystości, a także odporne na działanie środków czyszczących i detergentów. W szerokiej ofercie produktów firmy znajdą Państwo produkty zróżnicowane pod względem parametrów technicznych, za którymi idą również różnice w cenach.