Płytki Paradyż

Paradyż jest producentem ceramiki łazienkowej, który przez ponad 25 lat działalności na polskim rynku zyskał renomę i uznanie klientów dzięki niepowtarzalnemu wzornictwu, najwyższej jakości wyrobów i różnorodności proponowanych kolekcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Paradyż produkuje płytki podłogowe i ścienne nadające każdej łazience niepowtarzalny, elegancki styl. Wyroby firmy Paradyż cieszą się uznaniem nie tylko w Polsce – już na 40 światowych rynkach doceniono je za jakość i wyszukany design. Płytki tego producenta zdobyły wiele nagród polskiego rynku ceramiki, a w 2013 roku grupa Paradyż zdobyła pięć najważniejszych nagród Perły Ceramiki UE. Grupa Paradyż z powodzeniem konkuruje z największymi i najważniejszych na świecie firmami produkującymi płytki ceramiczne.

Historia zakładów Paradyż, producenta najwyższej jakości płytek ceramicznych

Narodziny Grupy Paradyż miały miejsce w 1989 roku – wówczas to jej założyciele rozpoczęli produkcję palet i pustaków w zakładzie „Norbud”, by zyski przedsiębiorstwa zainwestować zakup pieców ceramicznych. W 1991 roku w halach byłego PGR-u w Opocznie ruszyła produkcja płytek ceramicznych tej marki. Współwłaściciele za cel obrali sobie stworzenie produktów najwyższej jakości cechujących się atrakcyjnym wzornictwem, a także dbałość zarówno o klientów, jak i pracowników, co szybko zaowocowało sukcesem. W 1993 w Wielkiej Woli koło Paradyża powstała fabryka produkująca płytki ścienne – nowej firmie nadano nazwę Ceramika Paradyż. W następnych latach otwarto kolejne zakłady produkcyjne – „Tomaszów 1”, specjalizujący się w produkcji gresu technicznego i płytek ściennych dużego formatu, w 2001 roku powstała Paradyż Sp. z o.o., siostrzana spółka Ceramiki Paradyż, produkująca płytki podłogowe z wykorzystaniem najnowszych technologii. W tym samym roku otwarto kolejny zakład produkcyjny Paradyża, a w 2005 roku powstał piąty zakład – „Tomaszów 2”.

Płytki Paradyż – innowacje i design

Grupa Paradyż szybko stała się pionierem w rozwoju dzięki stosowanym w produkcji innowacjom. To w zakładach Paradyż powstały pierwsze w Polsce mrozoodporne płytki szkliwione, gres półpolerowany, mozaiki prasowane czy płytki rektyfikowane. Firma realizuje dla swoich klientów nietypowe usługi, takie jak cięcie i fazowanie szkła, czy też druk cyfrowy z użyciem nanopigmentów. Wdrożenie innowacyjnego, profesjonalnego programu do projektowania wnętrz Cad Decor Paradyż oraz uruchomienie multimedialnych Studiów 3D wprowadziły wręcz rewolucyjne zmiany na polskim rynku ceramiki.

fabryka płytek Paradyż

płytki Paradyż oferta

Płytki Paradyż – niepowtarzalny design

Nie tylko innowacje technologiczne cechują zakłady Paradyż – jest to też niepowtarzalny design tworzony przez najlepszych projektantów. Marka Paradyż przez ponad 25 lat działalności wypracowała spójny, rozpoznawalny styl. Płytki Paradyż wyróżniają się na rynku ceramiki dzięki nowatorskiemu wzornictwu, dbałości o każdy detal i szerokiej ofercie zróżnicowanych kolekcji, które dają niemal nieograniczone możliwości w aranżacji wnętrz utrzymanych w każdej stylistyce.

Paradyż stawia na różnorodność wzorniczą – tak, aby maksymalnie spełnić oczekiwania szerokiego grona odbiorców. Z tego względu firma stworzyła aż trzy marki – Kwadro Ceramika, Paradyż i My Way Paradyż Group. Pierwsza z nich oferuje najwyższej jakości płytki o tradycyjnym wzornictwie i w stosunkowo niskiej cenie. Marka Paradyż to szeroka gama kolekcji utrzymanych w różnych stylach. Klienci znajdą wśród nich kolekcje łazienkowe, kuchenne i salonowe, klinkier i mozaiki, a wszystko to utrzymane w najróżniejszej stylistyce – od klasycznych, stonowanych rozwiązań, po nowoczesne, śmiałe połączenia. Marka My Way Paradyż Group to propozycja dla najbardziej wymagających klientów, poszukujących indywidualnych i nowatorskich rozwiązań – zarówno pod względem wzornictwa, jak i technologii wykonania.