Płytki Tubądzin

Grupa Tubądzin to jeden z czołowych polskich producentów płytek ceramicznych. Firma współpracuje z najlepszymi projektantami w kraju, aby spełniać wciąż rosnące oczekiwania klientów. Płytki Tubądzin to obecnie cztery marki – Tubądzin, Domino, Korzilius i Arte, a także submarki, w tym autorską Macieja Zienia. Każda z nich wprowadza na rynek wyodrębnione linie i kolekcje, zróżnicowane pod względem stylu, wzornictwa, rozmiaru i możliwych zastosowań – dzięki temu Grupa Tubądzin dociera ze swoimi produktami do klientów o zróżnicowanych gustach, preferencjach i możliwościach finansowych. Płytki Tubądzin to zarówno klasyczne, ponadczasowe wzornictwo, jak i nowoczesne, nieoczekiwane rozwiązania.

Jak powstała Grupa Tubądzin? Kilka słów o historii renomowanego producenta płytek

Historia Grupy Tubądzin sięga 1983 roku – wtedy to dwóch młodych biznesmenów, A. Wodzyński i Z. Kaźmierski, postanowiło założyć przedsiębiorstwo produkujące płytki ceramiczne. Dzięki konsekwencji w działaniu, dbałości o najwyższą jakość produktu i atrakcyjne wzornictwo firma ta z w ciągu dekady przerodziła się z niewielkiej manufaktury w silną markę, która z powodzeniem konkuruje z największymi fabrykami państw, które słyną z najwyższej jakości ceramiki. Od początku lat 90. do chwili obecnej zmieniło się wiele – technologie produkcji, wzornictwo, a także podejście sprzedażowe. W tym okresie płytki ceramiczne przestały być jedynie okładziną, a stały się istotnym elementem wystroju wnętrz. Płytki Tubądzin ze swą zróżnicowaną, wyszukaną stylistyką, spełniają tę rolę doskonale.

W ciągu niewiele ponad trzydziestu lat działalności Grupa Tubądzin stała się jednym z czołowych polskich producentów płytek ceramicznych do kuchni, łazienek, pomieszczeń mieszkalnych. 2008 rok otworzył nowy rozdział w historii Grupy Tubądzin – utworzone zostało unikalne rozwiązanie logistyczne Tubądzin Management Group, ogromne znaczenie miało również nawiązanie współpracy z projektantem Maciejem Zieniem, którego rozwiązania spotkały się z dużym zainteresowaniem podczas międzynarodowych targów w Bolonii w 2013 roku. Płytki Tubądzin zdobywają liczne nagrody – zarówno ze strony klientów, jak i projektantów. Produkty firmy są obecnie cenione we wszystkich krajach europejskich i sukcesywnie zdobywają nowe rynki zbytu.

fabryka płytek tubądzin

płytki tubądzin oferta

Płytki Tubądzin – klasyka i awangarda

Oferta produktowa Grupy Tubądzin wyróżnia się na tle pozostałych polskich producentów ceramiki. Tubądzin stawia na innowacyjność swoich produktów – znajdziemy tu nietypowe, nowoczesne faktury, modną kolorystykę i oryginalność. W ofercie Tubądzin znajdują się również płytki utrzymane w stylistyce klasycznej, ponadczasowej. Dywersyfikacja marek doprowadziła do wszechstronnego, wielokierunkowego rozwoju stylów, w których utrzymane są kolekcje kuchni, łazienek i pomieszczeń mieszkalnych. Płytki Tubądzin to klasyczne inspiracje zaakcentowane mocnym kolorem, nowoczesne rozwiązania o zachwycającej, innowacyjnej strukturze; w ofercie znajdziemy zarówno klasyczną biel, jak i krzykliwe kolory. Kolekcje Tubądzin wyróżniają się pomysłowym, czasami nieoczekiwanym połączeniem kolorów i ciekawymi elementami dekoracyjnymi.

Najwyższa jakość płytek Tubądzin

Płytki Tubądzin to nie tylko niebanalna, wyszukana stylistyka, ale i najwyższa jakość produktu. Tubądzin słynie z produktów wysokiej klasy, wytrzymałych i trwałych, odpornych na czynniki zewnętrzne – oddziaływanie wilgoci i temperatur oraz środków czyszczących. Płytki są odporne na ścieranie, zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Do produkcji płytek wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie i najwyższej jakości surowce, dzięki czemu produkty zachowują swoje niepowtarzalne piękno przez długie lata.