Wanny

Gorąca woda rozgrzewająca całe ciało, pachnące olejki i mnóstwo piany – po całym dniu nie ma niczego lepszego, niż długa kąpiel w wygodnej, dużej wannie. Sprzęt ten pełni funkcję nie tylko domowej strefy SPA, jest też najważniejszą ozdobą całej łazienki. By rozkoszować się każdą chwilą kąpieli i przeciągać wodny relaks o kolejne cudowne minuty, warto zadbać, by wanna w pełni odpowiadała naszym preferencjom, a także by idealnie pasowała do wystroju pomieszczenia.

Dopasowane pod każdym względem

Styl Ceramika współpracuje z wieloma producentami wyposażenia łazienkowego – dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom naprawdę wyjątkowe propozycje. Oprócz tradycyjnych modeli wanien wolnostojących i tych przeznaczonych do zabudowy, ogromnym powodzeniem na rynku cieszą się również warianty asymetryczne i narożne. Warto zainteresować się także propozycjami nawiązującymi do staropolskich balii, czyli ceramiką okrągłą. Tak szeroki wybór pozwala znaleźć model idealny do łazienki o dowolnym kształcie i układzie wyposażenia.

Wyjątkowy relaks w niesamowitym stylu

Tym, czym od razu zachwycają wanny polecane klientom przez Styl Ceramika, jest ich wygląd. Miękkie linie, obłe kształty, nowoczesne baterie – wszystko to przyciąga wzrok już od chwili przekroczenia progu łazienki. Warto zaznaczyć, że wielu producentów proponuje całe komplety wyposażenia, można więc tak dobrać armaturę, by tworzyła estetyczną, spójną całość. Gdy wszystkie detale zgrywają się ze sobą, kąpiel w pomieszczeniu jest dziesięć razy przyjemniejsza.

Nie tylko kąpiel – dodatkowe funkcje

Oprócz imponowania wyglądem, wanna powinna także odpowiadać na wszystkie potrzeby domowników. Styl Ceramika wie o tym doskonale: naszym klientom proponujemy urządzenia, które oferują znacznie więcej, niż tylko kąpiel. Polecamy modele z funkcją kabiny prysznicowej, wyposażone w dekoracyjny panel boczny, który chroni przed zalaniem podłogi. Zwracamy także Państwa uwagę na warianty przeznaczone dla osób starszych: z siedziskami i uchwytami ułatwiającymi wchodzenie i wychodzenie.

Chcieliby Państwo zobaczyć na żywo, jak można stworzyć w łazience wyjątkowe centrum SPA? Zapraszamy do salonów Styl Ceramika!