Wanny Gorzów

Styl Ceramika to firma obecna na rynku od 1986 roku. W naszej ofercie znajdują się m.in.: wanny, brodziki, meble łazienkowe, płytki ceramiczne oraz wszelkie akcesoria potrzebne do remontu łazienki – kleje, farby czy chemia budowlana. Salony stacjonarne zlokalizowane są na terenie województwa lubuskiego – w Kostrzynie oraz Sulęcinie, oddalonych od Gorzowa ok. 40 km. W trosce o najwyższą jakość produktów współpracujemy z markami znanymi i cenionymi na rynku. Szeroki wybór asortymentu to gwarancja dopasowania produktu do indywidualnych potrzeb i preferencji.

W naszej ofercie znajdują się wanny wolnostojące oraz do zabudowy w różnych wielkościach oraz kształtach – dostępne są modele prostokątne, półokrągłe, symetryczne i asymetryczne. Rozbudowana oferta gwarantuje możliwość wyboru produktu maksymalnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb klienta oraz wymagań przestrzennych pomieszczenia, często niełatwego w zabudowie. Współpracujemy z markami znanymi na rynku – Aquaform, Sanplast, Riho, Ravak, Koło, Cersanit, PMD Piramida, Marmite oraz Omnires.

wanny gorzów

Wybierz wannę w Styl Ceramika niedaleko Gorzowa

Salony stacjonarne o charakterze wystawowo-handlowym zlokalizowane są na terenie województwa lubuskiego – w Kostrzynie oraz Sulęcinie, oddalonych od Gorzowa o ok. 40 km. Nasi doradcy pomogą w wyborze modelu wanny odpowiadającemu warunkom przestrzennym pomieszczenia oraz indywidualnym preferencjom. Szeroki wybór producentów oraz produktów o zróżnicowanym designie gwarantuje możliwość wyboru produktu spełniającego oczekiwania oraz wpisującego się w stylistykę łazienki klasycznej, nowoczesnej czy vintage.

Styl Ceramika to nie tylko salony wystawowo-handlowe, ale i możliwość skorzystania z profesjonalnych porad doświadczonych doradców. Oferujemy kompleksową usługę na najwyższym poziomie – pobierzemy wymiary, wykonamy projekt dostosowany do indywidualnych potrzeb i preferencji, doradzimy w wyborze wanny oraz udzielimy wskazówek dotyczących kwestii technicznych czy montażowych, a zamówiony towar dowieziemy pod wskazany adres. Bez względu na rozmiar pomieszczenia i wysokość budżetu pomożemy w stworzeniu wymarzonej łazienki.