Wanny Kostrzyn

Styl Ceramika to firma istniejąca na rynku od 1986 roku. Nasze salony stacjonarne wystawowo-handlowe zlokalizowane są na terenie województwa lubuskiego w Kostrzynie oraz Sulęcinie. W naszej ofercie znajduje się ceramika łazienkowa – wanny, brodziki, umywalki; płytki ceramiczne, meble łazienkowe oraz artykuły niezbędne przy remoncie – kleje, farby i chemia budowlana. W trosce o wysoką jakość produktów współpracujemy z markami znanymi i cenionymi na rynku. Są to m.in.: Aquaform, Cersanit, Paradyż, Tubądzin, Dekoral, Nobiles, Egger, Koło.

Duży wybór producentów, a więc i towarów, gwarantuje możliwość wyboru produktu dopasowanego do indywidualnych potrzeb. W naszej ofercie znajdują się wanny wolno stojące oraz do zabudowy różnej wielkości. Szeroka oferta dostępnych kształtów – prostokątne, narożne, okrągłe czy asymetryczne – to możliwość wyboru produktu idealnie wpisującego się w przestrzeń oraz indywidualne gusta. Nasz wykwalifikowany zespół z chęcią podzieli się swoim doświadczeniem w projektowaniu łazienek, rozwiewając wątpliwości dotyczące produktów i odpowiadając na pytania.

wanny kostrzyn

Wybierz wannę w Styl Ceramika w Kostrzynie

Wanna jest elementem wystroju łazienki dominującym jej przestrzeń i decydującym o charakterze. Często jest pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy, dlatego warto zastanowić się przed zakupem, który model spełni oczekiwania – zarówno estetyczne, jak i praktyczne. W ofercie znajdują się modele wolnostojące i do zabudowy w różnych kształtach i rozmiarach. Taka różnorodność pozwala na wybór produktu dostosowanego do indywidualnych gustów i preferencji oraz przestrzeni łazienkowej, często niełatwej w zabudowie.

Nasze salony stacjonarne zlokalizowane są na terenie województwa lubuskiego – w Kostrzynie oraz Sulęcinie. Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą wybrać wannę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Oferujemy kompleksową usługę – nasz wykwalifikowany zespół przygotuje projekt uwzględniając wszelkie sugestie. Gwarantujemy usługę na najwyższym poziomie, od pobrania wymiarów, przez przygotowanie projektu, aż do wskazówek dotyczących montażu. Dodatkowo dowieziemy towar pod wskazany adres. Urządzanie i remont łazienki jeszcze nigdy nie były tak przyjemne!