Wanny Lubuskie

Zaprojektowanie i urządzenie ładnej i funkcjonalnej łazienki może być nie lada wyzwaniem. W naszej ofercie znajdują się brodziki, wanny, wanny z hydromasażem, umywalki, meble łazienkowe, płytki ceramiczne, panele oraz wszystkie potrzebne przy remoncie akcesoria takie jak kleje czy chemia budowlana. Stacjonarne salony wystawowo-handlowe Styl Ceramika zlokalizowane są na terenie województwa lubuskiego – w Kostrzynie oraz Sulęcinie. Szeroka oferta artykułów wysokiej jakości zapewni wybór produktu dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

W Styl Ceramika oferujemy kompleksową usługę na najwyższym poziomie. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół odpowie na wszelkie nurtujące pytania dotyczące wyboru brodzika, wanny czy armatury łazienkowej. Gwarantujemy usługę na najwyższym poziomie, od pobrania wymiarów, przez przygotowanie projektu, aż do wskazówek dotyczących montażu. W trosce o wysoką jakość oferowanych produktów współpracujemy ze znanymi i cenionymi na rynku markami – są to m.in.: Aquaform, Cersanit, Paradyż, Tubądzin, Dekoral, Nobiles, Egger, Koło.

wanny kostrzyn

Wybierz wannę w Styl Ceramika

W ofercie znajdują się projekty znanych na rynku marek. Szeroki wybór producentów, a więc i produktów, gwarantuje różnorodność modeli. Dostępne są wanny wolnostojące oraz do zabudowy w różnych rozmiarach oraz kształtach – prostokątne, kwadratowe, półokrągłe, symetryczne i asymetryczne. Taka różnorodność pozwoli na wybranie produktu dostosowanego do indywidualnych potrzeb oraz wymagań technicznych stawianych przez przestrzeń łazienkową, często niełatwą w zabudowie. Z naszą pomocą stworzycie Państwo łazienkę idealną – piękną i funkcjonalną.

Jesteśmy specjalistami w projektowaniu łazienek. Oferujemy kompleksową usługę na najwyższym poziomie. Gwarantujemy doradztwo w kwestii wyboru wanny, brodzika, umywalki, płytek ceramicznych czy innych akcesoriów związanych z wystrojem. Nasz wykwalifikowany zespół doradzi najlepsze rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wymagań, wykona projekt nowej łazienki oraz udzieli wskazówek technicznych dotyczących montażu produktów. Dodatkowo, gwarantujemy dowóz towaru pod wskazany adres. Łazienka marzeń jest na wyciągnięcie ręki!