Wanny Międzyrzecz

Zaprojektowanie oraz urządzenie ładnej i funkcjonalnej łazienki to nie lada wyzwanie. W naszych salonach stacjonarnych zlokalizowanych na terenie województwa lubuskiego w Kostrzynie oraz Sulęcinie niedaleko Międzyrzecza oferujemy produkty i akcesoria łazienkowe najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdują się m.in. wanny, brodziki, ceramika łazienkowa, meble, płytki, kleje i chemia budowlana. Współpracujemy ze znanymi na rynku markami: Aquaform, Sanplast, Riho, Ravak, Koło, Cersanit, PMD Piramida, Marmite oraz Omnires.

Duży wybór producentów, a więc i produktów, gwarantuje szeroki wachlarz możliwych rozwiązań. W ofercie znajdują się wanny świetnie pasujące zarówno do małych, jak i dużych pomieszczeń. Ich różnorodne kształty – prostokątne, narożne, okrągłe, symetryczne, asymetryczne – gwarantują możliwość wyboru produktu perfekcyjnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb, wynikających z warunków przestrzennych lub innych. Oferowane przez producentów modele z pewnością pozwolą na stworzenie przestrzeni komfortowej i funkcjonalnej.

wanny międzyrzecz

Wybierz wannę idealną

Wanna to element łazienki dominujący charakter przestrzeni, niezwykle ważny jest wybór produktu nie tylko spełniającego indywidualne wymogi estetyczne, ale i takiego, który nie zaburzy funkcjonalności pomieszczenia. Duży wybór producentów, a więc i produktów, gwarantuje szeroki wachlarz możliwych rozwiązań. Oferujemy wanny w różnych kształtach i rozmiarach, wolnostojące oraz do zabudowy. Nasz wykwalifikowany zespół z chęcią podzieli się swoim doświadczeniem w projektowaniu łazienek, rozwiewając wątpliwości dotyczące produktów i odpowiadając na pytania.

Nasze salony stacjonarne zlokalizowane są na terenie województwa lubuskiego jedyne 35 km od Międzyrzecza. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Proponujemy Państwu kompleksową usługę – prócz oczywiście możliwości obejrzenia i zakupienia produktów najwyższej jakości, oferujemy doradztwo specjalistów. Nasz wykwalifikowany zespół zaprojektuje łazienkę dostosowaną do Państwa potrzeb, uwzględniając rozmiar pomieszczenia oraz wysokość budżetu, a wybrane produkty dowieziemy pod wskazany adres.