Wanny Słubice

Urządzenie funkcjonalnej i estetycznej łazienki to nie lada wyzwanie. W naszych salonach stacjonarnych znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne produkty i akcesoria – od klejów i akcesoriów budowlanych, przez płytki ceramiczne, aż do brodzików, wanien i mebli łazienkowych. Salony wystawowo-handlowe zlokalizowane są w Sulęcinie oraz Kostrzynie, oddalonych od Słubic odpowiednio ok. 50 i 30 km. Gwarantujemy duży wybór asortymentu najwyższej jakości. Współpracujemy z renomowanymi markami znanymi na rynku: Aquaform, Sanplast, Riho, Ravak, Koło, Cersanit, PMD Piramida, Marmite oraz Omnires.

Styl Ceramika, firma istniejąca na rynku od 1986 roku, to gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług. Dwa stacjonarne salony wystawowo – handlowe mieszczą się w Sulęcinie oraz Kostrzynie – 50 i 30 km od Słubic. Współpracujemy ze znanymi na rynku, renomowanymi markami. Duży wybór producentów gwarantuje również szeroki wachlarz możliwych rozwiązań. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wanny prostokątne, narożne, okrągłe, symetryczne oraz asymetryczne, wanny do zabudowy i wolnostojące.

wanny słubice

Wybierz idealną wannę

W naszej ofercie wanien znajdują się projekty w różnych zakresach cenowych – szeroki wachlarz dostępnych modeli sprosta bez wątpienia nie tylko wymaganiom metrażowym, ale i zaplanowanemu budżetowi. W naszych salonach znajdziecie Państwo również wszelkie niezbędne przy remoncie oraz urządzaniu łazienki produkty i akcesoria – płytki ceramiczne, farby i kleje, meble łazienkowe i wiele innych. Różnorodność proponowanych przez nas produktów pozwala na stworzenie unikalnego wnętrza dostosowanego do indywidualnych potrzeb i gustów.

Salon stacjonarny w Kostrzynie oddalonym jedyne 30 km od Słubic oferuje nie tylko możliwość obejrzenia oraz zakupu wybranego asortymentu renomowanych marek, ale i profesjonalne doradztwo. Naszą specjalnością jest projektowanie łazienek – oferujemy Państwu kompleksową, wysoką jakości obsługę. Nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół pomoże zaprojektować łazienkę marzeń, wybrać odpowiednią wannę czy umywalkę oraz udzielić wskazówek dotyczących ich montażu. Dodatkowo oferujemy dowóz towaru pod wskazany adres. Urządzenie i remont łazienki nigdy nie były tak proste!