Wanny Sulęcin

Styl Ceramika, firma istniejąca na rynku od 1986 roku, to gwarancja najwyższej jakości świadczonych usług. Dwa stacjonarne salony wystawowo – handlowe mieszczą się w Sulęcinie oraz Kostrzynie. W trosce o najwyższą jakość produktów współpracujemy z renomowanymi markami, takimi jak: Aquaform, Sanplast, Riho, Ravak, Koło, Cersanit, PMD Piramida, Marmite oraz Omnires. Duży wybór producentów gwarantuje również szeroki wachlarz możliwych rozwiązań. W naszej ofercie znajdują się m.in. wanny, brodziki, kabiny prysznicowe, płytki ceramiczne oraz meble łazienkowe i akcesoria.

Salon stacjonarny w Sulęcinie to nie tylko możliwość obejrzenia i zakupienia interesujących produktów, ale i rozmowy z doradcami, którzy odpowiedzą na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Naszą specjalnością jest profesjonalne projektowanie łazienek, zapewniamy kompleksową obsługę – od pomiarów, przez wykonanie projektu, aż do wskazówek w trakcie jego realizacji. Nasz doświadczony i wykwalifikowany zespół pomoże spełnić Państwa marzenie o łazience idealnej – pięknej i funkcjonalnej. Gwarantujemy również dowóz wanny pod wskazany adres.

wanny sulęcin

Postaw na wannę

Współpracujemy z wieloma markami o renomowanej pozycji na rynku, tak by zapewnić Państwu usługi i produkty najwyższej jakości, nie rezygnując przy tym z różnorodności rozwiązań. W naszej ofercie wanien znajdziecie państwo produkty producentów takich jak: Aquaform, Sanplast, Riho, Ravak, Koło, Cersanit, PMD Piramida, Marmite oraz Omnires. Duży wybór asortymentu pozwala na wybranie produktu, który spełni nie tylko warunki dyktowane przez metraż łazienki, ale i indywidualne preferencje. W ofercie znajdują się m.in. wanny o różnych kształtach – prostokątne, okrągłe, owalne, symetryczne, asymetryczne, wanny do zabudowy i wolnostojące.

W naszej ofercie wanien znajdują się produkty w różnych zakresach cenowych, dlatego bez względu na ograniczenia budżetowe spełnić możemy Państwa marzenie o pięknej i funkcjonalnej łazience. Nasi profesjonalni doradcy z salonu w Sulęcinie pomogą w podjęciu decyzji i odpowiedzą na nurtujące Państwa pytania. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy kompleksową usługę – prócz doradztwa proponujemy również zindywidualizowany projekt łazienki oraz dowóz towaru pod wskazany adres.